AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyTeledyski

Nowy teledysk: Nina Nesbitt – Somebody Special

Nina Nesbitt wciąż pracuje nad brzmieniem swojego nowego muzycznego dziecka. W międzyczasie ukazał się nowy singiel szkockiej wokalistki.

Somebody Special to najnowszy utwór od Niny Nesbitt – pochodzącej ze Szkocji wokalistki i kompozytorki. Jest to kolejny, po The Moments I’m Missing i The Best You Had, singiel z nadchodzącego wydawnictwa artystki. Następca wydanego w 2014 roku Peroxide, wedle zapewnień Niny Nesbitt, ma się ukazać w tym roku.

I wrote this song in Nashville last year. It’s about a time when I was feeling very shit about myself and ended up re-meeting someone who reminded me who I was and what I was worth. I hope you love this song as much as I do! happy listening, please share as much as you can – tak wokalistka opisuje swój nowy utwór.

Kilka tygodni po premierze singla Somebody Special pojawił się do niego oficjalny teledysk.

Piosenka niebawem da się również poznać słuchaczom zza Oceanem. Pod koniec marca rusza trasa koncertowa Jamesa Bugga po Ameryce Północnej. W jej trakcie widzowie będą mogli zobaczyć na scenie także Ninę, która będzie pełniła rolę supportu dla wokalisty. Natomiast w maju rusza solowe, brytyjskie tournee wokalistki.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *