Dział NewsZ życia gwiazd

Niedługo zostanie wyemitowany dokument o Bebe RexhaJesteście ciekawi jak wyglądała droga do kariery Bebe Rexha? Niedługo będziecie mogli zaspokoić swoją ciekawość, ponieważ już w maju zostanie wyemitowany o Niej dokument w ramach serii The Ride na stacji MTV.

Dokładnie 8 maja o 19:00 na stacji MTV zostanie wyemitowany dokument, który opowiada o drodze jaką musiała pokonać Bebe Rexha, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym aktualnie się znajduje.

Bebe Rexha to artystka, która odpowiada za powstanie takich hitów jak The Monster Eminema i Rihanny, Like a Champion Seleny Gomez i All Hands on Deck Tinashe. Jej solowa kariera kojarzona jest z takimi hitami jak Me, Myself & I, I Got You i No Broken Hearts. The Ride stara się odkryć, które momenty w karierze Bebe zmieniły jej życie i sprawiły, że stała się artystką na międzynarodową skalę.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.