Dział NewsWydawnictwa książkowe

Niedługo do sprzedaży trafi książka Marcina KydryńskiegoZa niespełna miesiąc, do księgarni trafi najnowsza książka Marcina Kydryńskiego, która opowiada o muzyce w malowniczej Lizbonie. Poznajcie szczegół wydawnictwa.

Już niedługo, a dokładnie 11 kwietnia 2017 r. czytelnicy będą mogli zakupić książkę Marcina Kydryńskiego, która nosi tytuł Muzyka moich ulic. Lizbona. Wydawnictwo ukaże się dzięki Edipresse.

Lekturę będzie można nabyć w cenie 49,90 zł na tej stronie, ale już teraz można ją zakupić w przedsprzedaży o 15 złotych taniej. 30% rabat trwa do 11 kwietnia włącznie.

Minęło pięć lat odkąd napisałem tę książkę. Wiele się zmieniło. Na świecie,
w Lizbonie. We mnie. Znacznie częściej w muzycznej palecie moich ulic słyszę język polski. Niewykluczone zatem, że moja historia wciąż może być Wam pomocna i zechcą się Państwo wybrać ze mną na kilka długich spacerów po starych dzielnicach miasta na krawędzi Europy.
Posłuchać jego muzyki. Porozmawiać. Z pierwszej wersji sporo usunąłem. Sporo dopisałem. Są niepublikowane wcześniej zdjęcia. Powstało też osobliwe posłowie, portret współczesnej Lizbony, AD 2017, przy którym liczę na Państwa poczucie humoru. Zanim ponownie spotkamy się w Afryce, powędrujmy razem w Lizbonie. Wychylmy kieliszek vinho verde;
posłuchajmy wspólnie fado, morny, bossy. To może być miłe zajęcie.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.