Dział News Albumy Nicole Scherzinger planuje muzyczny powrót. Wokalistka pracuje nad kilkoma projektami

Nicole Scherzinger planuje muzyczny powrót. Wokalistka pracuje nad kilkoma projektami

Mamy dobre wieści dla fanów Nicole Scherzinger. Wokalistka podczas ostatnio udzielonego wywiadu zapowiedziała wydanie w tym roku porcji nowej muzyki.

Nicole Scherzinger gościła ostatnio w programie Access Live. W trakcie rozmowy z prowadzącymi padło pytanie o muzyczne plany jurorki programu Masked Singer. Wokalistka zdradziła, że ostatnio pracowała nad kilkoma projektami oraz nową muzyką, która ma zostać jeszcze wydana w tym roku.

W skład solowej dyskografii Nicole Scherzinger wchodzą dwa albumy studyjne – Killer Love z 2011 roku oraz wydany trzy lata później Big Fat Lie. Ostatni krążek byłej liderki The Pussycat Dolls promowały single Your Love, Run, On The Rocks oraz Bang.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne