Dział Wideo Nowy teledysk: Nicki Minaj - Va Va Voom

Nowy teledysk: Nicki Minaj – Va Va Voom

Va Va Voom to najnowszy utwór Nicki Minaj, do którego powstał teledysk. Utwór pochodzi z wersji deluxe jej drugiego krążka i swoją premierę miał 27 października.

Pink Friday: Roman Reloaded to drugi krążek raperki Nicki Minaj wydany został 3 kwietnia 2012 nakładem Young Money Entertainment, Cash Money Recorda oraz Universal Republic Records. Początkowo Va Va Voom miał być pierwszym singlem z płyty, ostatecznie jednak artystka zdecydowała się na Starships jako singiel. W związku z tym Va Va Voom trafił na wersję deluxe krążka.

Teledysk jest utrzymany w baśniowym i magicznym klimacie a za jego reżyserię odpowiada Hype Williams. Piosenkę napisali Onika Maraj (bo tak naprawdę nazywa się Nicki), Lukasz Gottwald (Dr Luke), Allan Grigg, Max Martin oraz  Henry Walter. Wyprodukowali go natomiast wspomniany Dr Luke, Kool Kojak i Cirkut.

Dyskografia Nicki Minaj to jak na razie dwa krążki: Pink Friday z 2010 roku oraz wspomniany Pink Friday: Roman Reloaded.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.