American IdolDział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Nicki Minaj odchodzi z American Idol, Shakira opuszcza The VoiceNicki Minaj poinformowała, że opuszcza programu American Idol po jednym sezonie. Podobnie Shakira – zdecydowała opuścić amerykańską edycję programu The Voice.

nicki minaj

Plotki na temat trzynastej edycji programu American Idol pojawiają się od bodajże kilku tygodni. Ponoć wymieniony ma zostać cały panel jurorski. Nicki Minaj postanowiła uprzedzić producentów i sama ogłosiła swoje odejście z programu. Minaj była jurorką w dwunastej edycji programu wraz z Randy Jacksonem (który również ogłosił swoje odejście), Mariah Carey i Keith Urbanem.

* * *

Również Shakira stwierdziła, że jeden sezon programu typu talent show wystarczy. 36-latka tak skomentowała swoja decyzję:

To była ciężka decyzja do podjęcia. Naprawdę wczułam się w to, polubiłam jurorów, producentów i innych wkoło. Naprawdę podobało mi się w The Voice, ale ja mam również karierę muzyczną, jak również jestem matką. Moje biedne dziecko jest zmęczone ciągłymi lotami. On już teraz ma więcej mil wylatanych niż jakikolwiek pilot. Myślę, że czas dać mu małą przerwę i zobaczymy, co się stanie w przyszłości.

Odejście Shakiry zrobiłoby miejsce dla Christiny Aguilery, gdyż ostatnio pojawiły się informacje, jakoby artystka chciała powrócić do programu.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

3 Comments

  1. O Aguilerze od początku chodziły pogłoski, że powróci w 5 sezonie. Później pojawiły się informacje jakoby jurorów miałobyć sześciu. Ostatnio ktoś z ekipy „The Voice” potwierdził, że Christina powraca :)

  2. Nie oglądałam American Idol, ale chyba nie pokusiłabym się o to właśnie ze względu na Nicki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.