All About MusicUtwór Tygodnia

Dua Lipa wygrywa po raz piąty i zdobywa swój pierwszy Złoty Utwor All About Music. „New Rules” Utworem Tygodnia po raz piąty!

Dua Lipa w dwudziestym tygodniu na liście wygrywa po raz piąty i zdobywa swój pierwszy Złoty Utwór naszego zestawienia. Podium dopełniają Natalia Nykiel i Lorde.

Złoty Utwór

New Rules to utwór pochodzący z debiutanckiego albumu Duy Lipy zatytułowanego po prostu Dua Lipa. Odniósł spore sukcesy na całym globie, a w tym tygodniu prawdopodobnie dotrze do TOP 10 zestawienia amerykańskiego Billboardu: Billboard Hot 100.

New Rules to 45. Złoty Utwór na All About Music.

Tym samym mamy już 45. Złoty Utwór All About Music.

Tegotygodniowe zestawienie

Dua Lipa awansuje z miejsca drugiego na sam szczyt. To piąte zwycięstwo New Rules. Natalia Nykiel po dwóch tygodniach na miejscu pierwszym spada na miejsce drugie. Z miejsca ósmego na trzecie awansuje Lorde z kawałkiem Perfect Places. Czwarte utrzymuje Imagine Dragons z nowym singlem – Whatever It Takes.

Na miejscu 10. awansuje utwór Jeszcze w zielone gramy w wykonaniu Darii Zawiałow (to cover), a na miejscu 15. Katasza zespołu Hey w wersji 2017. Co ciekawe, w tym tygodniu wszystkie utworu z TOP 10 pozostają w TOP 10, tylko zmieniają miejsce, podobnie na dalszych miejscach, jedynie zmiany miejsc, ale nie ma skoków z lub do TOP 10.

Z poczekalni awansują cztery utwory, każdy zebrał ponad 150 głosów w trzy tygodnie – są to singiel U2, Mikromusic, Jessie Ware i duet Kayah i Grzegorza Hyżego. Na czyje miejsce wejdą? Na miejsce Duy Lipy, na miejsce puste, które zostaje od kilku tygodni, na miejsce P!nk, która spędziła trzy tygodnie poza TOP 10 oraz w miejsce Jamesa Hype’a, który po zliczeniu punktów ostatnich pięciu poczekalni ma ich najwięcej.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *