All About MusicUtwór Tygodnia

Dua Lipa wygrywa po raz piąty i zdobywa swój pierwszy Złoty Utwor All About Music. „New Rules” Utworem Tygodnia po raz piąty!

Dua Lipa w dwudziestym tygodniu na liście wygrywa po raz piąty i zdobywa swój pierwszy Złoty Utwór naszego zestawienia. Podium dopełniają Natalia Nykiel i Lorde.

Złoty Utwór

New Rules to utwór pochodzący z debiutanckiego albumu Duy Lipy zatytułowanego po prostu Dua Lipa. Odniósł spore sukcesy na całym globie, a w tym tygodniu prawdopodobnie dotrze do TOP 10 zestawienia amerykańskiego Billboardu: Billboard Hot 100.

New Rules to 45. Złoty Utwór na All About Music.

Tym samym mamy już 45. Złoty Utwór All About Music.

Tegotygodniowe zestawienie

Dua Lipa awansuje z miejsca drugiego na sam szczyt. To piąte zwycięstwo New Rules. Natalia Nykiel po dwóch tygodniach na miejscu pierwszym spada na miejsce drugie. Z miejsca ósmego na trzecie awansuje Lorde z kawałkiem Perfect Places. Czwarte utrzymuje Imagine Dragons z nowym singlem – Whatever It Takes.

Na miejscu 10. awansuje utwór Jeszcze w zielone gramy w wykonaniu Darii Zawiałow (to cover), a na miejscu 15. Katasza zespołu Hey w wersji 2017. Co ciekawe, w tym tygodniu wszystkie utworu z TOP 10 pozostają w TOP 10, tylko zmieniają miejsce, podobnie na dalszych miejscach, jedynie zmiany miejsc, ale nie ma skoków z lub do TOP 10.

Z poczekalni awansują cztery utwory, każdy zebrał ponad 150 głosów w trzy tygodnie – są to singiel U2, Mikromusic, Jessie Ware i duet Kayah i Grzegorza Hyżego. Na czyje miejsce wejdą? Na miejsce Duy Lipy, na miejsce puste, które zostaje od kilku tygodni, na miejsce P!nk, która spędziła trzy tygodnie poza TOP 10 oraz w miejsce Jamesa Hype’a, który po zliczeniu punktów ostatnich pięciu poczekalni ma ich najwięcej.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

1 thought on “Dua Lipa wygrywa po raz piąty i zdobywa swój pierwszy Złoty Utwor All About Music. „New Rules” Utworem Tygodnia po raz piąty!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close