Znalezione obrazy dla zapytania netflix

Konkurs Piosenki Eurowizji doczeka się fabularnego filmu stworzonego przez platformę Netflix. Choć prace nad produkcją są na wczesnym etapie, to już wiadomo, kto zostanie obsadzony w jednej z głównych ról.

Tematem jednego z przygotowywanych przez platformę Netlifx filmów będzie Konkurs Piosenki Eurowizji. W komedii opowiadającej o najpopularniejszym konkursie muzycznym na świecie wystąpi Will Ferrel znany z ról w takich filmach jak Zoolander czy Co Wiecie o Swoich Dziadkach?

Amerykański aktor nie tylko wcieli się w rolę jednego z uczestników konkursu, lecz także będzie odpowiadał za produkcję filmu zatytułowanego po prostu Eurowizja. Współautorem scenariusza został Andrew Steele z Saturday Night Live, w pracę nad muzycznym, netlixowym przedsięwzięciem została zaangażowana również Jessica Elbaum. Jeszcze nie wiadomo, kiedy eurowizyjny film będzie miał swoją premierę.

Ponad miesiąc temu odbył się 63. finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Czwarte w historii zwycięstwo dla Izraela wywalczyła Netta z utworem Toy. Pozostałe miejsca na podium zajęli: Eleni Foureira (Cypr) oraz Cesár Sampson (Austria).

Arkadiusz Zroślak
Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.
Poprzedni artykułPłyta pełna skrajności, czyli spotkanie z Kasią Kowalską
Następny artykułNowy utwór: Florence + The Machine – Big God