Znalezione obrazy dla zapytania netflix

Konkurs Piosenki Eurowizji doczeka się fabularnego filmu stworzonego przez platformę Netflix. Choć prace nad produkcją są na wczesnym etapie, to już wiadomo, kto zostanie obsadzony w jednej z głównych ról.

Tematem jednego z przygotowywanych przez platformę Netlifx filmów będzie Konkurs Piosenki Eurowizji. W komedii opowiadającej o najpopularniejszym konkursie muzycznym na świecie wystąpi Will Ferrel znany z ról w takich filmach jak Zoolander czy Co Wiecie o Swoich Dziadkach?

Amerykański aktor nie tylko wcieli się w rolę jednego z uczestników konkursu, lecz także będzie odpowiadał za produkcję filmu zatytułowanego po prostu Eurowizja. Współautorem scenariusza został Andrew Steele z Saturday Night Live, w pracę nad muzycznym, netlixowym przedsięwzięciem została zaangażowana również Jessica Elbaum. Jeszcze nie wiadomo, kiedy eurowizyjny film będzie miał swoją premierę.

Ponad miesiąc temu odbył się 63. finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Czwarte w historii zwycięstwo dla Izraela wywalczyła Netta z utworem Toy. Pozostałe miejsca na podium zajęli: Eleni Foureira (Cypr) oraz Cesár Sampson (Austria).

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.