Dział NewsGleeProgramy muzyczne w TV

Rumour Has It: Naya Rivera opuszcza Glee?Wśród wszystkich fanów serialu Glee pojawiła się ostatnio bardzo niefajna wiadomość. Otóż plotka numer jeden głosi, że Naya Rivera zamierza opuścić serial po zakończeniu piątego sezonu. Czy to prawda?

Jakie argumenty przemawiają za tym, że ta informacja jest prawdziwa? Otóz Naya dawno już nie pojawiła się na planie serialu. Ostatni raz podczas kręcenia setnego odcinka serialu. Pojawiła się tam również Heather Morris, grająca Brittany, dziewczynę Santany. Złośliwi fani twierdzą,że panie nagrały ostatnie sceny tej pary w stylu „i żyli długo i szczęśliwie” i więcej już ich nie zobaczymy.

Ryan Murphy spytany o to, czy Naya rzeczywiście nie pojawi się w ostatnim, szóstym sezonie serialu odpowiedział, że na dzień dzisiejszy jedyną potwierdzoną aktorką, która na sto procent zagra w szóstym sezonie jest Lea Michele. Rachel Berry zawsze była i będzie główną postacią serialu, więc to raczej tylko formalność. Kto do niej dołączy? Wiemy, że sezon szósty w całości bedzie potwierdzony wydarzeniom w Nowym Jorku.

Do tej pory w NY razem z Rachel mamy Santanę (Naya Rivera) i Kurta (Chris Colfer) i gościnnie Adama Lamberta, Demi Lovato czy w kilku odcinkach Kate Hudson i Sarah Jessica Parker. W kolejnych odcinkach dołączą do nich Artie (Kevin McHale), Sam (Chord Overdsett) i Blaine (Darren Criss).  Prawdopodobnie z Los Angeles do Nowego Jorku przeprowadzi się również Mercedes (Amber Riley). Murphy podkreśla, że tak naprawdę nadal nie wiadomo, kto będzie główną postacią, a kto drugoplanową. Twórcy na podjęcie takich decyzji mają czas do 28 czerwca, kiedy to będzie trzeba przedłużyć kontakty aktorów i to w nich będzie zawarte w ilu odcinkach pojawi się dana postać.

 

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.