Dział News Albumy Nowy singiel: Natalia Szroeder - Lustra (Eurovision Entry 2016)

Nowy singiel: Natalia Szroeder – Lustra (Eurovision Entry 2016)

Natalia Szroeder nie pozostaje obojętna wobec swoich konkurentów i prezentuje premierową kompozycję. Posłuchajcie jedyną polskojęzyczną propozycję, mającą szansę pojechać do Sztokholmu.

Polska piosenkarka i autorka tekstów, znana przede wszystkim ze współpracy z Liberem, czego owocem są kompozycje Wszystkiego na raz oraz Nie patrzę w dół kolejny raz chce spróbować swoich sił w karierze solowej. Przypomnijmy, że jej solowym debiutem był singiel Jane z 2012 roku.

Po premierze Samosiejki, nagranej specjalnie na 10-lecie programu Dzień Dobry TVN prezentuje nam swoją propozycję eurowizyjną. Mowa tutaj o kompozycji Lustra, jedynej polskojęzycznej piosenki w zestawieniu finalistów polskich preselekcji. Autorem tekstu jest Liber, zaś od strony muzycznej oprócz samej Szroeder odpowiadają Szymon Chodyniecki, Przemysław Puk oraz Marcin Górecki. Lustra to jednocześnie jedna z pierwszych zapowiedzi solowej płyty Natalii, nad którą obecnie pracuje.

Utwór mówi o niespełnionej miłości i o powracającej karmie. Kobiety najczęściej cierpią w samotności, dlatego taki właśnie jest teledysk. Pojawiające się momentami obrazy małej dziewczynki, symbolizują kobiecą bezbronność, bezradność i delikatność wobec, często brutalnej, rzeczywistości.

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Popularne