Dział News Natalia Sikora najlepszym głosem w Polsce!

Natalia Sikora najlepszym głosem w Polsce!

Za nami finał drugiej edycji The Voice of Poland. Do finału dotarli: Natalia Nykiel, Michał Sobierajski, Dorota Osińska oraz Natalia Sikora. Najlepszym głosem decyzją telewidzów jest Natalia Sikora! Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z finałowego odcinka.

Finałowy odcinek rozpoczął występ wszystkich uczestników, którzy wykonali I Gotta Feeling z repertuary The Black Eyed Peas. Występy finalistów rozpoczęła Dorota Osińska, która wykonała Ale jestem z repertuaru Anny Marii Jopek.

To była piosenka stworzona dla ciebie. Zaśpiewałaś to bardzo kobieco – powiedziała Patrycja Markowska.

Później Natalia Sikora wraz ze Stanisławem Soyką wykonała utwór Tolerancja. Natalia Nykiel zaśpiewała Yesterday The Beatles. Przyszedł czas na duet Michała Sobierajskiego, który zaśpiewał Stand By Me Bena E. Kinga z towarzyszącym mu zespołem Audiofeels. Po nich na scenie ponownie pojawiła się Natalia Sikora, która wykonała The House Of The Rising Sun z repertuaru The Animals

Jesteśmy znokautowani. Jesteś totalnym zjawiskiem – skomentował Baron.

Dorota Osińska i Małgorzata Walewska wykonały Memory Andrew Lloyda Webbera z musicalu Koty. Michał Sobierajski w solowym występie zaśpiewał Don’t Stop The Music Rihanny w wersji Jamiego Culluma. Na zakończenie Natalia Nykiel zaśpiewała z Braćmi ich ubiegłoroczny hit Nad przepaścią. Następnie finaliści wspólnie zaśpiewali sztandarową piosenkę The Voice of Poland Tysiące głosów.

Jako pierwsza odpadła  Natalia Nykiel z zespołu Patrycji Markowskiej. Trenerka wraz ze swoją podopieczną wykonały przebój z repertuaru Ericka Claptona Layla. Po nich Justyna Steczkowska wraz z Michałem wykonali jej utwór, a mianowicie Wracam do domu. Z kolei Natalia Sikora wraz z Markiem Piekarczykiem wykonała Spóźnione pytania TSA. Na zakończenie Tomson i Baron razem z Dorotą Osińską wykonali utwór Najpiękniejsi Kuby Badach i Kayah. Po ich występach na scenie pojawił się zwycięzca pierwszej edycji Damian Ukeje, który zaśpiewał swój numer Zanim odejdę. Po kolejnym głosowaniu odpadł Michał Sobierajski z drużyny Justyny Steczkowskiej. W finale Natalia Sikora  zaśpiewała With A Little Help From My Friends pochodzące  z repertuaru The Beatles, a wykonywane przez Joe Cockera. Dorota Osińska  wykonała Jaskółkę uwięzioną Stana Borysa.

Na scenie przy ogłoszeniu wyników pojawiła się Maryla Rodowicz.  Ostatecznie drugą edycję The Voice Of Poland wygrała Natalia Sikora! Słusznie?

Przebieg finału

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Tomson & Baron Dorota Osińska Ale jestem
Patrycja Markowska Natalia Nykiel Yesterday
Marek Piekarczyk Natalia Sikora House of the Rising Sun
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski Don’t stop the music
Marek Piekarczyk Natalia Sikora & Stanisław Soyka Tolerancja Bezpieczny
Tomson & Baron Dorota Osińska & Małgorzata Walewska Memory Bezpieczny
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski & Audiofeels Stand by Me Bezpieczny
Patrycja Markowska Natalia Nykiel & Bracia Nad Przepaścią 4 miejsce

Duety z Trenerami

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Marek Piekarczyk Natalia Sikora & Marek Piekarczyk Spóźnione pytania Bezpieczny
Tomson & Baron Dorota Osińska oraz Tomson & Baron Najpiękniejsi Bezpieczny
Justyna Steczkowska Michał Sobierajski & Justyna Steczkowska Wracam do domu 3 miejsce
Patrycja Markowska Natalia Nykiel & Patrycja Markowska Layla 4 miejsce

Piosenki Finalistów

Trener Uczestnik Piosenka Rezultat
Marek Piekarczyk Natalia Sikora With a little help from my friends 1 miejsce
Tomson & Baron Dorota Osińska Jaskółka uwięziona 2 miejsce
Marta Mrowiec
Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Popularne