Dział News Najpotężniejsze kobiety w rozrywce

Najpotężniejsze kobiety w rozrywce

Jak co roku pod w grudniu pojawia się wiele podsumowań. Także magazyn Forbes pokusił się o stworzenie swoich zestawień. W rankingu Most Powerful Women In Entertainment znalazło się miejsce dla dwóch wokalistek.

Najwyżej w rankingu uplasowała się Beyonce. Amerykańska wokalistka, mająca na koncie takie hity jak Single Ladies, Crazy in Love, Drunk in Love czy Halo, znalazła się na 6. miejscu zestawienia. 9. pozycja przypadła zaś Taylor Swift. Artystka w ubiegłym roku wydała album Reputation. W tym natomiast promowała go trasą koncertową. Beyonce zaś zaskoczyła w 2018 roku wspólnym krążkiem z Jay’em Z (Love Is Everything) oraz tournee, które zahaczyło również o Polskę.

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne