Chart Watch Billboard Najlepsze wakacyjne utwory według Billboardu

Najlepsze wakacyjne utwory według Billboardu

Chcąc nie chcąc lato dobiega końca. Z tej okazji amerykański magazyn Billboard podsumował ostatnie miesiące i przedstawił coroczne wyniki zestawienia Summer Song Chart.Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się Drake z piątym singlem z płyty Scorpion, czyli In My Feelings. Utwór ten w zestawieniu Summer Song Chart przez cztery ostatnie tygodnie na 1. miejscu. Drake na pierwszym miejscu letniego podsumowania Billboardu znalazł się także dwa lata temu za sprawą One Dance. Oprócz In My Feelings w notowaniu znalazły się także dwa inne utwory Drake’aNice For What oraz God’s Plan.

Tuż za Kanadyjczykiem znalazło się I Like It od Cardi B, którą w tym numerze wspierają Bad Bunny i J Balvin. Raperka uplasowała się także na trzecim miejscu, tym razem w towarzystwie Maroon 5 i kompozycji Girls Like You. W Top 10 ostatniego zestawienia Summer Song Chart znalazło się także miejsce dla między innymi Juice’a WRLD, Ariany Grande czy Elli Mai. Całość rankingu dostępna jest tutaj

  1. Drake – In My Feelings
  2. Cardi B, Bad Bunny & J BalvinI Like It
  3. Maroon 5 feat. Cardi BGirls Like You
  4. DrakeNice For What
  5. Juice WRLDLucid Dreams
  6. Post Malone feat Ty Dolla $ignPsycho
  7. Ella MaiBoo’d Up
  8. Ariana GrandeNo Tears Left To Cry
  9. DrakeGod’s Plan
  10. Post MaloneBetter Now


Arkadiusz Zroślak
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.