Nie macie dość rocznych podsumowań? Obok listy najlepszych kompozycji minionego roku pojawiły się także rankingi, na których żaden muzyk znaleźć by się nie chciał.

9 najgorszych piosenek 2017 roku wybrała redakcja Esquire. Na ich liście znalazły się nie tylko popularne nazwiska postaci Taylor Swift, The Chainsmokers czy Imagine Dragons, ale i ceniony alternatywny zespół Arcade Fire czy powracający po czterech latach Eminem. Co ciekawe Ed Sheeran zaznaczył swoją obecność w zestawieniu trzykrotnie – redakcji nie podobał się jego światowy hit Shape of You, nie docenili także utworu River Eminema, w którym Brytyjczyk gościnnie się pojawił oraz jego współpracy z Taylor Swift i Future.

  1. Jake Paul – It’s Everyday Bro
  2. Ed Sheeran – Shape of You
  3. Katy Perry feat. Migos – Bon appetit
  4. Arcade Fire – Infinite Content
  5. Eminem feat. Ed Sheeran – River
  6. The Chainsmokers feat. Coldplay – Something Just Like This
  7. Imagine Dragons – Whatever It takes
  8. Charlie Puth – Attention
  9. Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future  – End Game
Zuzanna Janicka
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.
Poprzedni artykułGuy Sebastian- Conscious (2017), recenzja Konrada Pruszyńskiego
Następny artykułZnamy listę najpopularniejszych utworów na świecie w 2017 roku