Best Of...Dział NewsZestawienia

Najgorsze piosenki 2017 według Esquire

Nie macie dość rocznych podsumowań? Obok listy najlepszych kompozycji minionego roku pojawiły się także rankingi, na których żaden muzyk znaleźć by się nie chciał.

9 najgorszych piosenek 2017 roku wybrała redakcja Esquire. Na ich liście znalazły się nie tylko popularne nazwiska postaci Taylor Swift, The Chainsmokers czy Imagine Dragons, ale i ceniony alternatywny zespół Arcade Fire czy powracający po czterech latach Eminem. Co ciekawe Ed Sheeran zaznaczył swoją obecność w zestawieniu trzykrotnie – redakcji nie podobał się jego światowy hit Shape of You, nie docenili także utworu River Eminema, w którym Brytyjczyk gościnnie się pojawił oraz jego współpracy z Taylor Swift i Future.

 1. Jake Paul – It’s Everyday Bro
 2. Ed Sheeran – Shape of You
 3. Katy Perry feat. Migos – Bon appetit
 4. Arcade Fire – Infinite Content
 5. Eminem feat. Ed Sheeran – River
 6. The Chainsmokers feat. Coldplay – Something Just Like This
 7. Imagine Dragons – Whatever It takes
 8. Charlie Puth – Attention
 9. Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future  – End Game
Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

9 Comments

 1. End Game? Somethin Just Like This? Bon Appetit? Shape Of You? Przecież to są super piosenki. Podpisuję się pod komentarzami niżej. Listy najgorszych piosenek byłego roku to jakaś kpina.

 2. Określenie „najgorsza piosenka” a „ta która najbardziej zbrzydła słuchaczom przez to, że słyszeli ją w swoich odbiornikach średnio raz na pół godziny” to ogromna różnica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *