Dział NewsOkładki

Naga Lady Gaga w projekcie Mariny AbramovićPromocja nowego singla i albumu Lady Gagi nabiera tempa. O wokalistce ponownie mówi się praktycznie wszędziej, to i sama próbuje kolejny raz szokować. 

Tym razem głośno jest o udziale wokalistki w kolejnym projekcie znanej serbskiej artystki Mariny Abramović. Ta ostatnia zaprosiła Gagę do wzięcia udziału w cyklu ćwiczeń mających na celu podniesieniu świadomości poprzez fizyczne i psychiczne doświadczenia. Całe przedsięwzięcie trwało trzy dni i miało miejsce w odludnych terenach Nowego Jorku. Widzimy więc wokalistkę leżącą na plecach i krzyczącą, stojącą w wodzie z czymś na oczach, siedzącą na wielkim krześle w wodzie wraz z Mariną, całkiem nagą chodzącą po trawniku i lesie czy przytulającą się do brył lodu.

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

4 Comments

  1. Uważam, że to kolejne etapy jakimi będzie nas szokować podczas ARTPOP. Nie chciałbym widzieć tego filmiku drugi raz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.