Dział News Muzyczny prezent ślubny od Dody

Muzyczny prezent ślubny od Dody

Niedawno cały polski Internet zalały wiadomości o ślubie Dody. Dziś, wokalistka postanowiła podzielić się swoim muzycznym prezentem ślubnym, którym jest teledysk do piosenki Miłość na etat.

Doda podzieliła się najnowszym teledyskiem do utworu zespołu Virgin Miłość na etat, który powstał w 2016 roku. Klip został zrealizowany w Hiszpanii podczas ślubu wokalistki, który w połowie kwietnia zaskoczył wszystkich fanów piosenkarki. Jej mężem został wieloletni przyjaciel, Emil Stępień. W kilka dni po ceremonii, Doda ogłosiła, że nie zamierza zdradzać w mediach szczegółów ślubu. 7 maja opublikowała jednak wcześniej wspominany klip, o którym napisała:

Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nieznałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat”. Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was 

Cały utwór i specjalny film zadedykowała swojemu ukochanemu, jako pamiątkę najpiękniejszego dnia w ich życiu.

Popularne