Dział News Albumy Muzyczna ofensywa Miley Cyrus. Wokalistka zapowiada dużo nowości

Muzyczna ofensywa Miley Cyrus. Wokalistka zapowiada dużo nowości

Jeżeli czekacie na nową muzykę od Miley Cyrus to mamy dobrą wiadomość. Wokalistka podczas ostatnio udzielonego wywiadu zadeklarowała, że w przyszłym roku usłyszymy jej nowy materiał.

Miley Cyrus w tamtym roku zdradziła, że pracę nad nowym materiałem zaczęła jeszcze przed wydaniem krążka Younger Now. Teraz wokalistka uchyla kolejny rąbek tajemnicy dotyczącej jej dalszych, muzycznych dokonań. Cyrus ostatnio gościła na antenie rozgłośni radiowej 99.7 NOW. Podczas rozmowy Amerykanka zadeklarowała, że nowa muzyka ukazać ma się w przyszłym roku.

Nie mam jeszcze ustalonej daty, jednak z pewnością w przyszłym roku słuchacze dostaną dużą porcję nowej muzyki – Miley dla 99.7 NOW

Miley ostatnio można usłyszeć w stworzonym wspólnie z Markiem Ronsonem singlu Nothing Breaks Like a Heart. Jest to pierwsza zapowiedź albumu The Heartbreak Era. Według słów producenta ma zostać wypełniony głównie „smutnymi bangerami”.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.