All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #68

All About Music Przy Kawie #68

Justin Bieber został twarzą bielizny Calvina Kleina, a Kiesza zagościła na nowej okładce. Lana Del Rey ujawnia tytuł nowej płyty, a Zendaya wystąpiła w sesji militarnej dla Teen Vogue. Ujawniamy również gwiazdy najbliższego odcinka The Saturday Night Live. Utworem poranka zostaje kompozycja Madonny.

Justin Bieber

Wokalista został nową twarzą wiosennej kolekcji bielizny Calvina Kleina. Partneruje mu modelka Lara Stone. O to pierwsze ujawnione zdjęcia z sesji zdjęciowej oraz reklama:

Post użytkownika Calvin Klein.

coffee-dividerKiesza

Kanadyjka zagościła na okładce francuskiego magazynu Citizen K.

coffee-divider

Lana Del Rey

Stało się tak jak się spodziewaliśmy. Wokalistka potwierdziła po raz kolejny wydanie nowego albumu. Podobno nagranych ma już dziewięć kompozycji, a kolejne są w trakcie nagrań. Nowy album nazywać się ma Honeymoon.

coffee-divider

Zendaya

Zendaya natomiast zagościła na okładce Teen Vogue. Sesja zdjęciowa oparta jest na koncepcji militarnej.

[/su_row]

coffee-dividerSaturday Night Live

W najbliższym odcinku uwielbianego za Oceanem Saturday Night Live wystąpią Sia i Blake Shelton. Dla Australijki będzie to debiut w tym formacie.

coffee-divider

all-about-music-przy-kawie-utwor

 

Dziś dzień zaczynamy z energetyczną nutą od Madonny. Czekacie na jej nowy album?

 

 

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne