AlbumyDział NewsInformacje ogólneOkładki, tracklisty

Muchy przedstawiają nowy albumZespół Muchy prezentuje album z utworami takich twórców, jak Aya RL, Republika czy Tilt. Premiera krążka już w listopadzie.

Piąta płyta poznańskiej grupy Muchy otrzymała tytuł Powracająca FALA, a materiał na nią został zarejestrowany podczas tegorocznego festiwalu w Jarocinie. Album zawiera 10 utworów z lat 80., traktujących o ówczesnej sytuacji politycznej Polski. Muzycy zespołu wzięli na warsztat utwory, które w 1986 roku wykorzystano w filmie Piotra Łazarkiewicza – Fala. Nie zabraknie zatem twórczości takich grup, jak Republika, Tilt, Izrael, Madame czy Aya RL, których kompozycje zyskały nowe, odświeżone aranżacje. Premiera albumu odbędzie się 6 listopada 2015 roku dzięki Universal Music Polska.

Tracklista:

 1.  Pogo I (Aya RL)
 2.  Ulica (Aya RL)
 3.  Gdyby nie szerszenie (Madame)
 4.  Nie poddawaj (Izrael)
 5.  Komisariat (1984)
 6.  O jaki dziwny, dziwny, dziwny (Tilt)
 7.  Coś pozytywnego (Tilt)
 8.  Moja krew (Republika)
 9.  Nasza ściana (Aya RL)
 10.  Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia (Tilt)

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

 1. Muzyka to szara i monotonna nieco, ale jednak wielka w swym przekazie. Emanuje latami 80-tymi totalnie (choć to współczesne aranżacje ówczesnych kawałków). Słucha się tego niesamowicie, choć muzyka ta naznaczona zębem czasu w dzisiejszych czasach może wydawać się dziwna. :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.