Po dłuższej nieobecności Mrozu wraca na rynek muzyczny wyposażony w nowy album. Płytę promować będzie trasa koncertowa, której jednym z jej przystanków będzie warszawska Stodoła. Poznajcie szczegóły wydarzenia. 

Mroza nikomu nie trzeba przedstawiać. W ciągu swojej przygody z muzyką zyskał uznanie słuchaczy, zdobył wiele nagród muzycznych oraz wylansował świetne radiowe przeboje. Jest artystą znanym z takich utworów jak Miliony Monet, 1000 metrów nad ziemią czy Jak nie my to kto.

Już 24 lutego odbędzie się premiera najnowszego albumu Mroza zatytułowanego Zew. Nad produkcją płyty czuwał Marcin Bors. Singlem zapowiadającym wydawnictwo jest piosenka Sierść.

Płytę promować będzie trasa koncertowa, która swym zasięgiem obejmuje największe miasta Polski. Jednym z jej przystanków będzie warszawski klub Stodoła. Muzyczne spotkanie z Mrozem w stolicy odbędzie się 8 marca.

Bilety:
Przedsprzedaż: 49 PLN / balkon 69 PLN
od 1.03.2017: 59 PLN / balkon 79 PLN

Wydarzenia na FBhttps://www.facebook.com/events/236341520109871/

 

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.
Poprzedni artykułBrodka wystąpi w Filharmonii Narodowej w Warszawie
Następny artykułAgnieszka Chylińska wystąpi w warszawskim klubie Progresja