Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Mount Kimbie feat. James Blake – We Go Home Together

Cztery lata upłynęły od premiery ich ostatniej płyty. Po tak długiej przerwie postanowili wrócić, wyposażeni w nowy utwór. Posłuchajcie piosenki We Go Home Together z gościnnym udziałem Jamesa Blake’a.

Mount Kimbie to pochodzący z Wielkiej Brytanii elektroniczny duet muzyczny, którzy tworzą Dominic Maker oraz Kai Campos. Panowie na rynku muzycznym funkcjonują od 2008 roku. Debiutanckie wydawnictwo w postaci płyty Crooks & Lovers ukazało się dwa lata później. Ich dyskografie zamyka wydany w 2013 roku krążek Cold Spring Fault Less Youth.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo powrócą z trzecią studyjną płytą. Na razie fani brytyjskiego duetu mogą się cieszyć nowym utworem nagranym z gościnnym udziałem Jamesa Blake’a. Piosenka We Go Home Together wraz z teledyskiem zadebiutowała 3 kwietnia.

Tags
Show More


Łukasz Tworzewski

Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.