All About Music Z samego dołu na sam szczyt. Sarsa notuje kolosalny awans. "Motyle i...

Z samego dołu na sam szczyt. Sarsa notuje kolosalny awans. „Motyle i ćmy” Utworem Tygodnia!

Motyle i ćmy Sarsy ratują się przed wylotem z listy. Awans z miejsca ostatniego na miejsce pierwsze gwarantuje przeżycie jeszcze jednego tygodnia w naszym zestawieniu. Awans notuje również Kylie Minogue, czy za tydzień to ona będzie numerem jeden?

Jest to pierwsze zwycięstwo utworu Motyle i ćmy i oczywiście nowy peak. Nowy peak notuje również Kylie Minogue awansując na miejsce drugie. Na podium wciąż Dua Lipa, a Natalia Nykiel tuż za nim. Do TOP 10 powraca Krzysztof Zalewski na miejsce 6.

Na miejscu 11. debiutuje Margaret, na 17. Logic i Rag’n’bone Man, a na 18. Drake.

Z TOP 10 wypada Alice Merton i przez to opuszcza zestawienie, bo spędziła trzy z czterech tygodni na miejscach poza podium.

Z poczekalni awansuje Kendrick Lamar i SZA, wejdą w miejsce Alice Merton, która spędziła trzy tygodnie na miejscach 11-20.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Najpopularniejsze (48h)