All About MusicUtwór Tygodnia

Z samego dołu na sam szczyt. Sarsa notuje kolosalny awans. „Motyle i ćmy” Utworem Tygodnia!Motyle i ćmy Sarsy ratują się przed wylotem z listy. Awans z miejsca ostatniego na miejsce pierwsze gwarantuje przeżycie jeszcze jednego tygodnia w naszym zestawieniu. Awans notuje również Kylie Minogue, czy za tydzień to ona będzie numerem jeden?

Jest to pierwsze zwycięstwo utworu Motyle i ćmy i oczywiście nowy peak. Nowy peak notuje również Kylie Minogue awansując na miejsce drugie. Na podium wciąż Dua Lipa, a Natalia Nykiel tuż za nim. Do TOP 10 powraca Krzysztof Zalewski na miejsce 6.

Na miejscu 11. debiutuje Margaret, na 17. Logic i Rag’n’bone Man, a na 18. Drake.

Z TOP 10 wypada Alice Merton i przez to opuszcza zestawienie, bo spędziła trzy z czterech tygodni na miejscach poza podium.

Z poczekalni awansuje Kendrick Lamar i SZA, wejdą w miejsce Alice Merton, która spędziła trzy tygodnie na miejscach 11-20.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

4 Comments

  1. fajnie, że „All The Stars” dostanie szansę ;) szkoda, że Liam Payne nadal w propozycjach… może uda mu się wejść do zestawienia :) a co do wylotu Alice Merton, to mam jedno pytanie, czy to nie miało być tak, że 3 tygodnie pod rząd poza top 10 lub 4 z 5 tygodni pod rząd poza top 10? a w tym przypadku jest 3 tygodnie w ciągu 4 tygodni poza top 10; jeśli coś pomyliłem, to będę wdzięczny za wyjaśnienie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.