All About Music Z samego dołu na sam szczyt. Sarsa notuje kolosalny awans. "Motyle i...

Z samego dołu na sam szczyt. Sarsa notuje kolosalny awans. „Motyle i ćmy” Utworem Tygodnia!

Motyle i ćmy Sarsy ratują się przed wylotem z listy. Awans z miejsca ostatniego na miejsce pierwsze gwarantuje przeżycie jeszcze jednego tygodnia w naszym zestawieniu. Awans notuje również Kylie Minogue, czy za tydzień to ona będzie numerem jeden?

Jest to pierwsze zwycięstwo utworu Motyle i ćmy i oczywiście nowy peak. Nowy peak notuje również Kylie Minogue awansując na miejsce drugie. Na podium wciąż Dua Lipa, a Natalia Nykiel tuż za nim. Do TOP 10 powraca Krzysztof Zalewski na miejsce 6.

Na miejscu 11. debiutuje Margaret, na 17. Logic i Rag’n’bone Man, a na 18. Drake.

Z TOP 10 wypada Alice Merton i przez to opuszcza zestawienie, bo spędziła trzy z czterech tygodni na miejscach poza podium.

Z poczekalni awansuje Kendrick Lamar i SZA, wejdą w miejsce Alice Merton, która spędziła trzy tygodnie na miejscach 11-20.

Łukasz Mantiuk
Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

4 KOMENTARZE

  1. fajnie, że „All The Stars” dostanie szansę ;) szkoda, że Liam Payne nadal w propozycjach… może uda mu się wejść do zestawienia :) a co do wylotu Alice Merton, to mam jedno pytanie, czy to nie miało być tak, że 3 tygodnie pod rząd poza top 10 lub 4 z 5 tygodni pod rząd poza top 10? a w tym przypadku jest 3 tygodnie w ciągu 4 tygodni poza top 10; jeśli coś pomyliłem, to będę wdzięczny za wyjaśnienie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.