Dział News Albumy Moc nowości od Foals, dwuczęściowy album jeszcze w tym roku

Moc nowości od Foals, dwuczęściowy album jeszcze w tym roku

Foals niebawem powrócą z porcją nowej muzyki. Brytyjska grupa w 2019 roku planuje bowiem wydać nie jeden, lecz dwa nowe krążki.

Fani zespołu Foals w najbliższych miesiącach będą mieli powody do zadowolenia. Brytyjczycy na Twitterze zamieścili trailer swojego najnowszego albumu zatytułowanego Everything Not Saved Will Be Lost. Nadchodzący projekt kapeli będzie składać się z dwóch wydanych oddzielnie części. Chociaż dokładna data premiery nie jest jeszcze znana to wiadomo jednak, że najnowsze wydawnictwo od Foals trafi na rynek jeszcze w tym roku.

Dyskografię Foals zamyka album What Went Down. Czwartą w karierze brytyjskiego zespołu płytę promowały utwory takie jak Give It All, Birch Tree czy Mountain At My Gates.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne