AlbumyCałe albumyDział NewsDział WideoTeledyski

Miuosh, Smolik i NOSPR zapowiadają płytę nowym klipem

Już 25 maja swoją premierę będzie mieć koncertowe wydawnictwo Miuosha, Andrzeja Smolika i NOSPR-u zatytułowane MIUOSH | SMOLIK | NOSPR. Już teraz zobaczcie nagranie zapowiadające projekt. 

Miuosh, Andrzej Smolik i NOSPR prezentują swoje najnowsze koncertowe wydawnictwo MIUOSH | SMOLIK | NOSPR. Materiał to dokument, na którym zobaczymy trzy wyprzedane w ciągu 12 minut koncerty projektu.

Miuosh nie bał się zaufać producentowi i oddał w jego ręce swoje najważniejsze utwory. Efektem pracy Smolika stały się wmieszane w utwory mocne, rockowe i elektronicznie brzmienia. Wszystko połączone zostało z symfonicznymi dźwiękami Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia pod kierownictwem Jana Stokłosy. To jednak nie wszystko; na płycie usłyszymy również wielu gości, którymi są m.in.: Katarzyna Nosowska, Natalia Grosiak, Kev Fox, Kasia Kurzawska i Piotr Rogucki, którego głos słyszymy w Wizjach – kawałku promującym wydawnictwo.

Już teraz zobaczcie nagranie promujące nową płytę.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.