AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy singiel: MIN t – Motion

Zdjęcie użytkownika MIN t.Martyna Kubicz, która tworzy muzykę pod pseudonimem MIN t, prezentuje nowy singiel zwiastujący fonograficzny debiut wokalistki. Posłuchajcie premierowej kompozycji i podzielcie się z nami opinią na jej temat. 

Premierowy, jeszcze gorący, singiel od MIN t nosi tytuł Motion. Piosenka została opublikowana 16 czerwca 2017 r. nakładem wytwórni Otake Records. Słowa, do kompozycji nagranej podczas sesji dla BIMM BERLIN, wyszły spod pióra Kamila Matyi. Utwór jest przedsmakiem nadchodzącej, debiutanckiej płyty wokalistki – Assemblage, która do sprzedaży ma trafić już na jesieni tego roku.

MIN t już na początku swojej kariery zyskała miano jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek i kompozytorek reprezentujących nurt muzyki elektronicznej. Zważając na wcześniejsze dokonania Martyny Kubicz, pierwsze muzyczne dziecko wokalistki będzie pełne barw.

Tags
Show More

Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close