AlbumyCałe albumyDział News

Posłuchaj w całości: Miley Cyrus – Younger Now [ODSŁUCH]

Ta chwila w końcu nadeszła. Już teraz możecie posłuchać najnowszego albumu Miley Cyrus w całości na naszej stronie. Czekaliście na płytę w takim stylu?

Miley Cyrus miała do tej pory na swoim koncie 5 studyjnych albumów. 29 września grono to zostało poszerzone o kolejną płytę. Tego dnia ukazał się bowiem najnowszy album wokalistki zatytułowany Younger Now.

 1. Younger Now
 2. Malibu
 3. Rainbowland feat. Dolly Parton
 4. Week Without You
 5. Miss You So Much
 6. Would Die For You
 7. Thinkin’
 8. Bad Mood
 9. Love Someone
 10. She’s Not Him
 11. Inspired

Tytuł oraz data premiery nowego wydawnictwa zostały ogłoszone poprzez oficjalną stronę artystki. Wraz z tracklistą pojawiła się również okładka płyty. Singlem przewodnim promującym album jest wydana 11 maja piosenka Malibu. Drugim oficjalnym singlem jest piosenka tytułowa, Younger Now.

Ostatnia płyta Miley Cyrus wydana w postaci płyty CD pochodzi z 2013 roku. To właśnie na albumie Bangerz znalazły się takie utwory jak We Can’t Stop czy Wrecking Ball.

Tags
Show More

Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close