Miley wzięła się za promocję swojej sierpniowej płyty-niespodzianki. Odbywa krótką trasę koncertową. Właśnie opublikowała kolejny teledysk.

Klip powstał do utworu BB Talk. Piosenka napisana została przez Cyrus. Za jej produkcję odpowiada Oren Yoel, znane ze współpracy z Elizą Doolittle i Macy Gray. Utwór BB Talk promuje piaty studyjny album Miley Miley Cyrus & Her Dead Petz, który wokalistka udostępniła za darmo w sieci 30 sierpnia 2015 roku po gali MTV Video Music Awards, której była gospodynią.

Poprzednie dwa single z krążka to Dooo It! oraz Lighter.

Magazyn NME umieścił Miley Cyrus & Her Dead Petz na 42. miejscu zestawienia najlepszych płyt 2015 roku.

 • Nie dość, że jej występy to jakiś ponury żart, to przez brak pomysłu na siebie kopiuje pomysły innych wykonawców. Trochę wstyd…

 • Assisi

  Za każdym razem jak widzę to jedno z nielicznych, normalnych zdjęć Miley myślę sobie „No! Może w końcu pokaże coś sensownego” i po 20 sekundach juz wiem ze znowu się myliłem…
  Dla mnie to ona powinna się po prostu leczyć ;)

 • Świetna jest!

  • Assisi

   Nie śmieszne :/

 • Justine T.

  Totalnie nie kupuję jej obecności na muzycznej scenie… Te jej wszystkie skandale, szokujące i wręcz żenujące występy, teledyski itp., to wszystko już się przeżarło i osobiście mam dość jej osoby.. Miley odpuść po prostu..

  • Assisi

   To już się skończyło. Ona osiągnela juz dno, gorzej neu będzie :)

 • Anita Oleniacz

  Tej dziewczynie chyba naprawdę uderzyła sława i pieniądze do głowy…! To co ona z sobą zrobiła przez te kilka lat jest niewyobrażalne!! I pomyśleć, że gdy byłam mała to ona była moją idolką! :o Co za żenada…. Na jej miejscu byłoby mi wstyd… Miley strasznie marnuje swój talent…!!
  I jeszcze ten tekst…. Świat idzie w bardzo złą stronę, a takie piosenki jeszcze bardziej to pogłębiają! Trzeba mieć choć trochę wstydu, godności i szacunku do własnego ciała!!!