AlbumyCałe albumyDział News

Mila J wydała nowy mixtape

Amerykańska raperka i autorka tekstów postanowiła sprawić swoim fanom noworoczny prezent. Jej najnowszy mixtape ukazał się w ostatni dzień 2015 roku i jest dostępny całkowicie za darmo.

Jamila Akiko Aba Chilombo występuje od 2006 roku pod pseudonimem scenicznym Mila J. Artystka nie ma na swoim koncie żadnego studyjnego krążka, jednak może się pochwalić EPką zatytułowaną M.I.L.A. Na jej dorobek artystyczny składa się również 5 albumów typu mixtape.

Najnowszy miał swoją premierę 31 grudnia 2015 roku. Covergirl zawiera 10 utworów i został udostępniony całkowicie za darmo za pośrednictwem serwisu Datpiff. Mixtape stanowi zapowiedź pierwszego długogrającego albumu artystki, którego premiera jest wstępnie planowana na zimę 2016 roku.

Tags
Show More

Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Podobne artykuły

1 thought on “Mila J wydała nowy mixtape”

  1. Bardzo przyjemna płyta, właśnie powoli zbliżam się do jej końca, ale to dyskwalifikuję ją do bycia raperką, ani krzty dobrego rapu, to jakiś dobry pop, z domieszką soulu i r’n’b.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close