Dział News Albumy Mike Posner prezentuje singiel Move On

Mike Posner prezentuje singiel Move On

Znacie go z nagrań takich jak Cooler Than Me czy I Took a Pill in Ibiza. Teraz Mike Posner prezentuje kolejną zapowiedź swojego nadchodzącego, solowego albumu.

W pierwszy piątek 2019 roku do serwisów streamingowych trafił premierowy kawałek Mike’a Posnera. Utwór Move On jest trzecim, po Song About You oraz Stuck in the Middle singlem z nadchodzącego wydawnictwa amerykańskiego wokalisty. Równolegle do premiery Move On w sieci zadebiutował osobisty teledysk do najnowszego utworu Mike’a.

Promowany przez singiel Move On longplay A Real Good Kid ukaże się już 18 stycznia. Album na rynku pojawi się nakładem wytwórni Island Records. A Real Good Kid będzie trzecim solowym wydawnictwem w karierze Posnera. Dotychczas Mike wydał płyty 31 Minutes to Takeoff (2010), At Night, Alone (2016), a rok później wokalista w ramach kolektywu Mansionz nagrał z raperem blackbearem krążek nazwany po prostu Mansionz.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne