Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Michał Szpak wystąpi we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol

5 lutego Michał Szpak wraz ze swoją siostrą i zespołem odwiedził Wrocław. Wszyscy ci, którym nie udało się kupić biletów na wspomniany koncert nie mają powodów do załamywania się. Wokalista zagra bowiem dodatkowy koncert we Wrocławiu już 10 kwietnia w ramach trasy Classica Tour.

Michał Szpak jest obecnie w trasie koncertowej (Classica Tour), podczas której występuje wraz z zespołem a jako gość specjalny na scenie pojawia się również jego siostra, Marlena. Wokalista wyprzedał wrocławski koncert, który miał miejsce 5 lutego. W związku z dużym zainteresowaniem został zorganizowany dodatkowy koncert Michała, który odbędzie się 10 kwietnia, również w Teatrze Muzycznym Capitol.

Organizatorami koncertu są agencje Impresariat Adria Art oraz Musicart. Bilety na koncert w cenie 70 zł, 75 zł, 95 zł oraz 125 zł są dostępne na stronie organizatora.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *