Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Michał Szpak trenerem w The Voice of Poland 8!Michał Szpak oficjalnie zasiądzie na fotelu jurora ósmej edycji programu The Voice of Poland w TVP2.

Jesienią tego roku Telewizja Polska pokaże ósmą edycję programu The Voice of Poland. Dzisiaj ujawniono nazwisko pierwszego jurora – został nim Michał Szpak.

Aktualnie trwają precastingi, w których uczestników wybierają producenci. Do wakacji poznamy wszystkich jurorów, ponieważ wtedy zaczną się nagrania castingów – przesłuchania w ciemno.

Telewizja Polska zamówiła również program The Voice Kids, ale nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się ona na antenie TVP2.

Michał Szpak zna programu tego typu od wewnątrz, w programie X Factor zajął drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. Wziął udział również w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął ósme miejsce, trzeci najlepszy wynik Polski w konkursie.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

52 Comments

  1. Agata Kowalska masz rację :) Kasiek Kowalska, Michał wydoroślał i spoważniał, nie jest już aż tak żywiołowy jak kiedyś. Wystarczy obejrzeć kilka najnowszych wywiadów z nim, od razu dostrzega się różnicę.

  1. Zawsze myślałam że w takim programie powinny liczyć się umiejętności a nie popularność. Jest trochę tych bardziej popularnych dzięki nachalnej promocji w radio niestety bez umiejętności wokalnych

  2. Że niedoświadczony, to się zgodzę, ale że nie ma umiejętności wokalnych , to nie mogę. A swoją drogą program sięgnął dna w ostatniej edycji, Kiedy wygrał fałszujący produkt.

  3. Trener ma za zadanie swojego ucznia nauczyć ale też naprowadzić, wskazać drogę. Osoby popularne wiele przeszły zanim stały się popularne, dlatego dla mnie to zrozumiałym jest dlaczego one siedzą w jury. Mają być mentorami dla innych. Taki Szpak jeszcze sam nie wie czego chce i sam potrzebuje mentora. Umiejętności ma, ale wydał jeden singiel. Trochę to za mało, żeby wspierać innych młodych artystów. Sam sobie strzela w kolano, zamiast skupić się na sobie i rozwijaniu swojej kariery, właściwie takim jurorstwem daje znak, że nie ma pomysłu na siebie i zostało mu jedynie nauczanie (?) innych… czy może świecenie jako „gwiazda” w fotelu?

  4. Najazd szpakofanek … XD

   Chodziło mi o to, że za mało ma doświadczenia w tym „szołbiznesowym” muzycznym świecie, jeszcze pewnie sam sie „uczy” na własnych doświadczeniach, nie wiedziałam po prostu jak to ująć.

   Wyjmijcie czasem te kije z dupy :).

  5. Monika Wendelberger moja wypowiedź skierowana była do Marianny, która zarzucała Michałowi, że nagrał ledwie jeden singiel. Jeśli poczułaś się urażona, to wybacz, oczywiście,że masz prawo wyrazić swoją opinię.Tak, jestem „szpakofanką”, ale zapewniam cię, że nie jesteśmy takie nadęte. Kije raczej niepotrzebne, hehe.

  6. Agata Kowalska przepraszam, pisząc komentarz doczytałam tylko Pani wypowiedź, więc rzeczywiście :) ale ok a co do ostatniego zdania – no częśći niestety przydałoby się je wyjąć (nie piszę tu o Was tylko o „niektórych” fanach widząc po tym, że wszędzie, nawet tam, gdzie Michała nie ma, muszą wtrącić swoje trzy grosze o nim) :).

  7. Monika Wendelberger no tak mamy, co zrobisz. Uwielbiamy go, a wiemy, że wiele osób go hejtuje, więc wszędzie się wcinamy. Może to czasem upierdliwe, ale zawsze i wszędzie stoimy za nim murem.

  8. Marianna C Ćwiąkała Michał wydał póki co 5 singli : „Byle być sobą” (tym utworem wygrał statuetkę Artysty Roku w Opolu 2016), „jesteś bohaterem” (tym utworem wygrał debiuty w Opolu 2015 i Grand Prix Opola 2016), „Rosanna”, „Color of your life” (pokrył się potrójną platyną i jak wiemy to z tym utworem Michał reprezentował nas na Eurowizji), teraz „Tic tac clock”… wszystkie pochodzą z płyty „Byle być sobą”, nie są pojedynczymi wydanymi utowrami. Sam krążek pokrył platyną pomimo tego, że radia konsekwentnie Michała ignorują. I nie, to nie jest „najazd Szpakofanki”, ale czyste fakty :)

 1. Przecież on sam tak naprawdę jest początkującym to jak ma pomóc innym początkującym bez doświadczenia z jednym singlem tylko? :( to tak jakby wziąć do jury poprzednich uczestników voica np Ziółko, Osinska i Nykiel… Zrobi się z tego kółko wokalistów marzących o wielkiej karierze a nie trenerstwo… :/
  Niech sobie będzie jurorem na konkursie piosenki dla dzieci, albo w voice kids ale nie tu…. :(

  1. Nie wiesz kobieto o czym piszesz. Nie znasz Michała a się wypowiadasz. Czy zadaszenia sobie trud i prześledzić jak rozwinął się wokalne? Od czasu zespołu rockowego ,w którym śpiewał będąc w liceum,do teraz. Ignorancji powinno się wstydzić.

  2. Ależ ja wiem jakie on ma zdolności wokalne, oczywiście że przewyższa o głowę wielu znanych, ale:
   1. Singiel to singiel. Czyli utwór śpiewany wszędzie, utwór który każdy zna. Wydał płyty, ale singiel ma jeden.
   2. Po co tyle jadu?
   3. W porównaniu do osób będących dłużej na scenie muzycznych ma małe doświadczenie przede wszystkim życiowe jak i w showbiznesie.
   Ewa Sylwia dobrze wiem o czym pisze ;) i wiem jak rozwinął się wokalnie. Czytajcie punkty wyżej. Jaka ignorancja, nigdzie nie napisałam że nie ma umiejętności wokalnych…. ludzie.

  3. Gdzie ma jeden singiel tylko? A Real Hero? To z tym singlem wrócił i wygrał Opole (z polską wersją oczywiście). A Color jest śpiewany wszędzie bo eurowizyjny ale pisanie ze wydał tylko jeden utwór to coś nie tak. Zapoznajcie się najpierw a potem piszcie.
   Tez uważam ze to za wcześnie ale z drugiej strony sam był w talent show wiec wie z czym to się je. Jak będzie zobaczymy. Po co ta krytyka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.