Dział PublicystykaMiasto Plotek

Miasto Plotek (09.09 – 15.09.2013)Dzisiejszy przegląd plotek to m.in. zfotoszopowana Edyta Bartosiewicz, dojrzewanie Justina Biebera, Pikej w polityce, szalona fanka One Direction, wypadek Dody i ślub Jareda Leta. R U Ready?

Kiedy siedzimy wygodnie w fotelach wszyscy zdajemy się być „najlepsiejszymi” politykami, każdy narzeka na PO, wina Tuska i takie tam. W tę polityczną mieszankę wplątał się także nasz wybitny muzyk Pikej.

Cześć! Nawet nie wiecie jak mnie cieszy dzisiejszy protest.Ludzie wreszcie zaczęli dostrzegać, że rządzą nami idioci ,którzy nic nie robią dla swojego kraju, a tylko dla swojej kieszeni. MORDERCY NASZEGO NARODU- tak trzeba nazwać partie rządzące naszym krajem już od wielu lat!!!

Ale to oczywiście nie koniec wywodu, najlepsze przed nami:

Zakładam partię, to już postanowione! Będę zbierał ludzi, którzy chcą naprawić wszystko to co przeszkadza w życiu- nam Polakom,to co nas ogranicza i hamuje rozwój… Plan polityczny mam w głowie niedługo przeleje go na papier. Jeśli nie uda się zmienić tego kraju trzeba będzie stąd uciekać. Ja podejmę próbę zmiany i mam nadzieję ,że mi w tym pomożecie!!! Będę zbierał podpisy zaraz po tym jak przedstawię plan polityczny dam Wam znać gdzie i kiedy!!! Pozdro!

Zbawienie nam przyszło… kupować już bilety za granicę czy jeszcze nie?

Odchodząc od polityki, chociaż może nie, aż tak bardzo – przenieśmy się do klubu. Konkretnie do klubu w Toronto. Justin Bieber wraz ze znajomymi i oczywiście ochroniarz udał się na epicki melanż w czasie, którego zastosował taktykę zaczepno obronną. Oznajmił swym głosikiem w niewybrednych słowach jakiemuś panu obok, że nie podoba mu się jak ten na niego patrzy. Chciałabym zobaczyć minę tego dzieciaka, gdy ten mu odpowiedział, że ogląda mecz na telewizorze nad Bieberem, a nie jego twarz… Może Justin ma kompleksy na punkcie swojego młodzieńczego zarostu…

Jesteś muzykiem? W takim razie każde farbowanie włosów będzie newsem numer jeden! Mlynkowa zmieniła kolor włosów: z blond na blond! Mężczyźni prawdopodobnie nie zauważą różnicy, kobiety pomyślą fakt kilka tonów jaśniejsze.

Fanki One Direction zawsze wydawały mi się takie hmm.. Sz@loonE, ale tym razem zostałam powalona na ziemię, a oczy wyszły mi na spacer.

Śledźcie mój profil, albo złamie mojemu psu kark! – Napisała dziewczyna podpisująca się, jako illumivato.

Kilka chwil później:

Kocham cię. Proszę śledź mój profil. Mój pies nie żyje.

Całe szczęście pies żyje, a całe zamieszanie było… jakkolwiek by to nie nazwać to właśnie miało miejsce. A tak swoją drogą dziewczyny, jest XXI wiek na pewno są tabletki, które wam pomogą…

Dożynki w Mszanie, mówi wam to coś? A koncert Dody, na którym rzuciła się w publikę i… spadła? Tak! To teraz musi nosić kołnierz, ale taki zwykły to byłby przecież obciach i faux pas. Dlatego Dorotka nosi czarny kołnierz i koniecznie z ćwiekami. Ostatni krzyk mody…

A teraz trochę o marketingu i reklamie. Krótko i na temat jak bardzo może ponieść grafików komputerowych. Tak dla ułatwienia dodam, że to Edyta Bartosiewicz. Po prostu mistrzowie fotoshopa.

edyta bartosiewicz sens

Jared Leto się żeni! Ileż razy to słyszałam, swoją drogą mógłby, bo w końcu kilka razy powtarzane kłamstwo okazuje się prawdą. Plotki zostały zdementowane, ale jestem pewna, że spore grono fanek było bliskie zejścia z tego świata.

Tą nowinką kończę cotygodniową porcje jakże cennych informacji bez, których zapewne nie możecie spać i obok, których nie możecie przejść obojętnie. Pozdrawiam.

Tags
Show More


Anna Polcyn

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, z głową pełną marzeń. Zainteresowana każdym rodzajem muzyki, filmu i szeroko pojętej sztuki. Zawsze widzi szklankę w połowie pełną.

Related Articles

4 Comments

  1. Skąd Wy bierzecie takie ploty? :) Zawsze coś ciekawego można w nich wyczytać, uświadamiając sobie, jak tzw. celebryci potrafią zrobić szum z błahostek :P
    Pomysł Pikeja bardzo dobry, aczkolwiek wykonanie to już inna sprawa – niemniej jednak, pierwszą część zacytowanej tutaj jego wypowiedzi popieram w stu procentach, bo rzeczywiście rząd doprowadza ten kraj na dno nędzy i rozpaczy…

    Z kolei przykład niejakiej Sz@loonE udowadnia, że dzisiejsze pokolenie nastolatek, a właściwie ta jego część, naprawdę głupieje. Strach pomyśleć, co będzie jak podrosną…
    A Edyta Bartosiewicz – wygląda tragicznie, nawet bym jej nie poznał, gdyby nie podpis…

  2. Większość plotek znam, bo lubię pobuszować na takich stronach i pośmiać się z niektórych problemów gwiazd. Nie rozumiem szalonej fanki 1D, która szantażowała swój ulubiony zespół, wg mnie mogła na siebie zwrócić uwagę inaczej a nie w tak głupi sposób, niestety niewinne zwierze musiało cierpieć. Zachowanie Biebera z dnia na dzień jest coraz gorsze i boję się co może stać się za kilka lat, a co do okładki z Bartosiewicz, to bez podpisu nie wiedziałbym kto to jest, straszna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.