Dział Wideo Metallica zaskoczyła czeskich fanów śpiewając Jozin z Bazin

Metallica zaskoczyła czeskich fanów śpiewając Jozin z Bazin

Amerykańska formacja Metallica, znana z takich utworów jak Nothing Else Matters, Master of Puppets, The Unforgiven i Ebter Sandman, koncertuje obecnie w Europie. Podczas ostatniego koncertu zaskoczyła swoich fanów.

Podczas swojego koncertu w czeskiej Pradze gitarzysta Kirk Hammett i basista Rob Trujillo wykorzystali moment, gdy ze sceny na chwilę zeszli Lars Ulrich i James Hetfield i ku uciesze zgromadzonej publiczności wykonali… Jozin z bazin. Kompozycja ta powstała w 1977 roku. Odpowiada za nią zespół Banjo Band. Piosenka renesans swojej popularności przeżyła w 2008 roku, kiedy to przypomnieli sobie o niej… polscy słuchacze. Posłuchajcie, jak w czeskim kawałku odnajduje się Metallica:

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najpopularniejsze (48h)