Dział Wideo Metallica zaskoczyła czeskich fanów śpiewając Jozin z Bazin

Metallica zaskoczyła czeskich fanów śpiewając Jozin z Bazin

Amerykańska formacja Metallica, znana z takich utworów jak Nothing Else Matters, Master of Puppets, The Unforgiven i Ebter Sandman, koncertuje obecnie w Europie. Podczas ostatniego koncertu zaskoczyła swoich fanów.

Podczas swojego koncertu w czeskiej Pradze gitarzysta Kirk Hammett i basista Rob Trujillo wykorzystali moment, gdy ze sceny na chwilę zeszli Lars Ulrich i James Hetfield i ku uciesze zgromadzonej publiczności wykonali… Jozin z bazin. Kompozycja ta powstała w 1977 roku. Odpowiada za nią zespół Banjo Band. Piosenka renesans swojej popularności przeżyła w 2008 roku, kiedy to przypomnieli sobie o niej… polscy słuchacze. Posłuchajcie, jak w czeskim kawałku odnajduje się Metallica:

Zuzanna Janicka
Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.