AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Meghan Trainor zaprezentowała nie jeden, a dwa nowe utwory

Znalezione obrazy dla zapytania Meghan Trainor - Can't DanceZ początku Meghan Trainor miała dzisiaj zaprezentować nowy singiel, promujący jej trzeci studyjny album. Wokalistka postanowiła jednak jeszcze bardziej uszczęśliwić swoich fanów i zamiast jednej piosenki, opublikowała dwie. Wolicie Let You Be Right czy Can’t Dance?

10 maja do cyfrowej sprzedaży i na wszystkie serwisy streamingowe trafiły dwa nowe kawałki od Meghan Trainor. Piosenki noszą tytuły Let You Be Right oraz Can’t Dance. Według informacji, które na swoich portalach społecznościowych publikowała wokalistka, pierwszy z nich jest oficjalnym singlem, a drugi singlem promocyjnym.

 

Meghan Trainor przygotowuje się obecnie do wydania swojego trzeciego studyjnego albumu. Na temat samej płyty na razie wiemy nie za wiele. Do tej pory krążek był promowany przez singiel przewodni No Excuses.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close