Dział News Albumy Meghan Trainor wydaje nowy album. Poznajcie pierwsze szczegóły

Meghan Trainor wydaje nowy album. Poznajcie pierwsze szczegóły

Kolejni artyści zapowiadają nowe wydawnictwa. Tym razem padło na Meghan Trainor, której nowy album ukaże się już niedługo.

Meghan Trainor gościła kilka dni temu w programie The Late Show With James Corden. W trakcie programu poruszone zostały również kwestie dotyczące jej nowego wydawnictwa. Wokalistka potwierdziła, że prace nad albumem są już bardzo zaawansowane a premiery możemy spodziewać się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Jest naprawdę wyjątkowy. Zobaczycie w nim mnie jako osobę szczęśliwą i zakochaną, przypominającą, żeby wybrać szczęście i kochać samą siebie.

Trainor przygotowane ma już także dwa teledyski, które będą promować nowy album. Oba mają zawierać wiele ujęć tanecznych. Na albumie na pewno znajdzie się także piosenka z, którą wcześniej zapowiadała. Nie będzie to jednak główny singiel promujący nowy album.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)