Na początku maja Meghan Trainor opublikowała dwa nowe utwory. Dzisiaj swoją premierę miał teledysk stworzony na potrzeby jednego z nich. Jak myślicie, czy utwór Let You Be Right sprawdzi się w roli singla?

10 maja do cyfrowej sprzedaży i na wszystkie serwisy streamingowe trafiły dwa nowe kawałki od Meghan Trainor. Piosenki noszą tytuły Let You Be Right oraz Can’t Dance. Pierwszy z nich jest oficjalnym singlem, a drugi singlem promocyjnym. 4 czerwca swoją premierę miał teledysk stworzony na potrzeby Let You Be Right.

 

Meghan Trainor przygotowuje się obecnie do wydania swojego trzeciego studyjnego albumu. Na temat samej płyty na razie wiemy nie za wiele. Do tej pory krążek był promowany przez singiel przewodni No Excuses.

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.
Poprzedni artykułCudowni Florence + The Machine, refleksyjna Mela Koteluk i energetyczny duet Axwell Λ Ingrosso – drugi dzień Orange Warsaw Festival 2018. Fotorelacja Łukasza Mantiuka
Następny artykułDwunastu nowych artystów na Open’erze!