Dział NewsZ życia gwiazd

Meek Mill wyszedł z więzieniaAmerykański raper Meek Mill, znany z takich numerów jak Young & Gettin’ It, All Eyes on You, Whatever You Need i Amen, wyszedł już z więzienia.

Wykonawca spędził za kratami pięć miesięcy. 24 kwietnia wyszedł na wolność po wpłaceniu kaucji. Niemalże od razu zamieścił na swoim profili na Twitterze wiadomość o następującej treści:

Chcę podziękować Bogu, mojej rodzinie i wszystkim moim adwokatom za ich miłość, wsparcie i poparcie w tym trudnym czasie. Podczas gdy ostatnie pięć miesięcy było koszmarem, modlitwy, odwiedziny, telefony i listy pomogły mi myśleć pozytywnie.

Meek Mill został skazany na przynajmniej dwa lata więzienia za naruszenie okresu warunkowego. Chodziło o sprawę sprzed 10 lat, kiedy to raper został skazany za posiadanie broni i narkotyków. Jak pierwszy dzień na wolności spędził artysta? Wybrał się na mecz koszykówki.

 

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.