Dział NewsDział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Me And That Man – Cross My Heart And Hope To Die

Już niedługo ukaże się płyta będąca efektem współpracy Johna Portera i Nergala. Właśnie teraz Me And That Man prezentują klip do trzeciego singla z nadchodzącego wydawnictwa.

Songs of Love and Death to wspólna płyta wokalisty zespołu Behemoth, czyli Nergala oraz Johna Portera. W skład Me And That Man wchodzą również Wojtek Mazolewski i Łukasz Kumański. Album będący efektem kolaboracji muzyków trafi do sklepów muzycznych już 24 marca. Na świecie ukaże się on nakładem Cooking Vinyl, a w Polsce dzięki Wydawnictwu Agora.

10 marca do sieci trafił teledysk do kolejnego singla promującego krążek. Tym razem to klip do utworu Cross My Heart And Hope To Die, który nakręcono w Los Angeles. A co o utworze mówi sam Nergal?

Cross My Heart And Hope To Die jest dla mnie wyjątkowym, bardzo osobistym utworem… pamiętam jak dziś, że dosłownie „spłynął” na mnie kiedy szarżowałem rowerem po ulicach Berlina, dlatego przez wiele miesięcy jego roboczy tytuł brzmiał „A song I wrote in Berlin”. To piosenka manifest… mojej wewnętrznej ciemności i wątpliwości. Do bólu szczera i bezkompromisowa. Gościnnie w refrenach wspomógł nas Czesław Mozil na akordeonie, a w chórkach można usłyszeć moich kolegów Keva Foxa i Piotra z Figo Fagot.

Tags
Show More

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close