Mateusz Guzowski, znany z The Voice of Poland, rozpoczyna swoja karierę. Opublikował swój debiutancki singiel.

Polski wokalista Mateusz Guzowski dopiero wkracza na scenę muzyczną. Do tej pory występował w trzech programach talent show: Mam Talent, X Factor i The Voice of Poland. W tym ostatnim odniósł największy sukces. Pod wodzą Marii Sadowskiej dotarł do półfinału siódmej edycji programu.

Piosenkarz ma również na koncie duet z Ewą Farną w piosence Just Like A Pill z repertuaru P!nk. Ich wspólna wersja tego przeboju została wydana na składance radia RMF FM, nagranej z okazji 25-lecia stacji w 2015 roku.

Teraz Mateusz Guzowski w końcu prezentuje swój autorski materiał. Do sieci trafił jego debiutancki singiel pod tytułem Niekochani. Utwór został napisany i skomponowany przez Agnieszkę Burcan, wokalistkę polskiego zespołu Plastic.

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykułAriana Grande i Pharrell Williams we wspólnym utworze
Następny artykułNowy singiel: GOAT – Friendzone