AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy singiel: Mateusz Guzowski – Niekochani

Mateusz Guzowski, znany z The Voice of Poland, rozpoczyna swoja karierę. Opublikował swój debiutancki singiel.

Polski wokalista Mateusz Guzowski dopiero wkracza na scenę muzyczną. Do tej pory występował w trzech programach talent show: Mam Talent, X Factor i The Voice of Poland. W tym ostatnim odniósł największy sukces. Pod wodzą Marii Sadowskiej dotarł do półfinału siódmej edycji programu.

Piosenkarz ma również na koncie duet z Ewą Farną w piosence Just Like A Pill z repertuaru P!nk. Ich wspólna wersja tego przeboju została wydana na składance radia RMF FM, nagranej z okazji 25-lecia stacji w 2015 roku.

Teraz Mateusz Guzowski w końcu prezentuje swój autorski materiał. Do sieci trafił jego debiutancki singiel pod tytułem Niekochani. Utwór został napisany i skomponowany przez Agnieszkę Burcan, wokalistkę polskiego zespołu Plastic.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *