All About Music Marzec, morze konkursów. Wygraj książkę z Uniwersum Metro 2033. Wędrowiec

Marzec, morze konkursów. Wygraj książkę z Uniwersum Metro 2033. Wędrowiec

Znalezione obrazy dla zapytania Uniwersum Metro 2033. WędrowiecDzisiaj coś specjalnie dla miłośników Uniwersum Metro 2033. Do wygrania jest wydana w lutym książka Suren Cormudian, która nosi tytuł Wędrowiec.

Pytania Konkursowe

  1. W którym roku książka miała swoją premierę w Rosji?

  2. Do Wędrowca dołączony jest również pewien gratis. Czym on jest, jaki nosi on tytuł i kto jest jego autorem?

  3. Kto odpowiada za tłumaczenie książki na język polski?

Nagroda

Suren Cormudian – Wędrowiec

„Ludzkość musiała przejść przez czyściec, by wydać z siebie nowy podgatunek, który reprezentował teraz ten Wędrowiec. Jest czysty w swoich zamiarach. Szczery. Dobry. Niemal święty”.

Moskiewskie metro, rok 2033. Po długiej wyprawie na powierzchnię stalker Siergiej Minimalny wraca na Tulską, swoją macierzystą stację. Tam staje się uczestnikiem tajemniczych wydarzeń, które zwiastują śmiertelne zagrożenie dla ocalałych pod ziemią i w ruinach Moskwy. Chcąc ich uratować, Minimalny – wraz z nieoczekiwanym partnerem – podejmuje się karkołomnej misji.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.

 

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Popularne