All About Music Marzec, morze konkursów. Wygraj książkę World of Warcraft: Fale ciemności

Marzec, morze konkursów. Wygraj książkę World of Warcraft: Fale ciemności

W dzisiejszy konkursie mamy pozycję obowiązkową dla każdego fana Warcrafta. Mowa oczywiście o najnowszej książce z tego uniwersum, która nosi tytuł Fale ciemności.

Pytania Konkursowe

  1. Z ilu stron składają się książka Fale ciemności i kto odpowiada za jej tłumaczenie na język polski?

  2. Jak nazywa się półbóg nocnych elfów, którego trzeba zgładzić w trakcie jednej z misji w grze Warcraft III?

  3. Jaki aktor wcielił się w filmie Warcraft: Początek w rolę orka czarnoksiężnika, który otworzył portal do Azeroth?

Nagroda

Aaron Rosenberg – World of Warcraft: Fale ciemności

Zakłada się, że koty nie poddają się tresurze i że szkolenie nie jest im potrzebne. Autorzy dowodzą, że jest to możliwe, a nawet bardzo wskazane. Wyrobienie u zwierzęcia odpowiednich umiejętności i nawyków podnosi jego komfort życia i obniża stres, sprzyja zacieśnieniu więzi między nim a właścicielem.

Poznamy krok po kroku metody treningu pozwalające wyrobić u zwierzęcia pożądane nawyki. Nauczymy się, jak ułatwiać mu radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami, takimi jak: kontakt z ludźmi, zwierzętami, wizyty u weterynarza, zabiegi medyczne, noszenie obroży lub szelek i przebywanie poza domem. Szczegółowym praktycznym wskazówkom towarzyszą liczne przykłady „z życia”, zaczerpnięte głównie z doświadczeń Sarah z jej własnymi kotami, a także efektowne fotografie.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.

 

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Popularne