Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Marta Gałuszewska zwyciężczynią ósmej edycji The Voice of Poland!Po wielu tygodniach rywalizacji, przed chwilą poznaliśmy zwycięzcę ósmej edycji programu The Voice of Poland. Dobry wybór?

W ósmej edycji programu wzięły udział dziesiątki uczestników. Ostatecznie do ścisłego finału dostali się Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, Maja Kapłon i Łukasz Łyczkowski. Ostatecznie triumf odniosła Marta Gałuszewska. Nagrodą w programie jest statuetka The Voice of Poland, 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

Łukasz Łyczkowski dodatkowo dostał także statuetkę Eska Music Awards oraz czek na 100 tysięcy złotych na promocję w radiu Eska.

W finale gościnnie wystąpili Jessie Ware (wspólny występ z finalistami w piosence Say You Love Me oraz solowe Alone), Edyta Górniak z najnowszym singlem Andromeda oraz zwycięzca ostatniej edycji Mateusz Grędziński z nowym singlem Już czas.

Martę Gałuszewską poznaliśmy jeszcze na Sofar Gdańsk przed The Voice’em i kibicowaliśmy jej od pierwszego blinda!

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.