Dział News Albumy Marshmello i Roddy Ricch w projekcie marzeń

Marshmello i Roddy Ricch w projekcie marzeń

Marshmello po raz kolejny łączy siły z hip-hopowym artystą, tym razem padło na rapera znanego jako Roddy Ricch. Już teraz można wysłuchać Project Dreams, czyli efektu współpracy muzyków.

Ukrywający się pod białym kaskiem Christopher Comstock znany lepiej jako Marshmello swojego najnowszego singla zaprosił rapera o pseudonimie Roddy Ricch. Efekt tej kolaboracji nazwany Project Dreams i jest on już ogólnodostępny. Równolegle z premierą tego numeru w sieci pojawił się także towarzyszący mu teledysk z muzykami w rolach głównych.

Roddy Ricch jest kolejnym reprezentantem hip-hopowego środowiska, który nagrywał z Marshmello. Producent dotychczas współpracował z Lil Peepem, Logiciem czy grupą Migos. Oprócz tego Amerykanin ma na koncie hity stworzone z Seleną Gomez (Wolves) Ann-Marie (Friends) czy zespołem Bastille (Happier).

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne