Dział News Maroon 5 z nowym singlem

Maroon 5 z nowym singlem

Maroon 5 kilka dni temu zaprezentowali singiel Girls Like You. Do sieci trafiła teraz kolejna piosenka w wykonaniu zespołu.

W serwisach cyfrowych możemy posłuchać nowej piosenki w wykonaniu amerykańskiej grupy Maroon 5. Członkowie zespołu nagrali utwór Three Little Birds, który w oryginale był wykonywany przez jamajskiego wokalistę Boba Marleya. Kompozycja pochodzi z 1977 roku.

Niewiele ponad tydzień temu premierę miał teledysk do Girls Like You. Nagranie zostało trzecim singlem promującym ostatni krążek Amerykanów – Red Pill Blues. Wcześniejszymi singlami były piosenki: What Lovers Do i Wait.
Maroon 5 działają na rynku muzycznym już ponad 20 lat. Skład zespołu tworzą obecnie: Adam Levine, Jesse Carmichael, Mickey Madden, James Valentine, Matt Flynn, PJ Morton oraz Sam Farrar. W swojej dyskografii posiadają sześć albumów studyjnych.
Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.