Maroon 5 kilka dni temu zaprezentowali singiel Girls Like You. Do sieci trafiła teraz kolejna piosenka w wykonaniu zespołu.

W serwisach cyfrowych możemy posłuchać nowej piosenki w wykonaniu amerykańskiej grupy Maroon 5. Członkowie zespołu nagrali utwór Three Little Birds, który w oryginale był wykonywany przez jamajskiego wokalistę Boba Marleya. Kompozycja pochodzi z 1977 roku.

Niewiele ponad tydzień temu premierę miał teledysk do Girls Like You. Nagranie zostało trzecim singlem promującym ostatni krążek Amerykanów – Red Pill Blues. Wcześniejszymi singlami były piosenki: What Lovers Do i Wait.
Maroon 5 działają na rynku muzycznym już ponad 20 lat. Skład zespołu tworzą obecnie: Adam Levine, Jesse Carmichael, Mickey Madden, James Valentine, Matt Flynn, PJ Morton oraz Sam Farrar. W swojej dyskografii posiadają sześć albumów studyjnych.
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykuł11 czerwca w muzyce. Kalendarium All About Music
Następny artykułTego słuchamy: Utwory, których nie możecie przegapić (Tydzień 182)