Dział NewsGarść informacji

Mariah Carey z pozwem na 3 miliony dolarów

Mariah Carey ma odpowiedzieć za odwołanie koncertów i zniesławienie. Przeciwko wokalistce został wystosowany pozew, w którym oskarżyciele żądają odszkodowania w wysokości 3 milionów dolarów.

 

W 2016 roku Mariah Carey miała zagrać koncerty w Argentynie i Chile. Występy miały odbyć się 28 i 30 października, jednak kilka dni przed – 25 tego miesiąca ogłoszono, że amerykańska wokalistka nie pojawi się w Ameryce Południowej. Sama zainteresowana twierdzi, jej decyzja spowodowana była brakiem zapłaty w ustalonym terminie. Organizatorzy koncertów jednak twierdzą, że na konto wokalistki trafiło 75% ustalonej sumy.

Mariah rok temu wystosowała pozew przeciwko agencji FEG Entretenimientos S.A. Firma odpowiedziała kontr pozwem, w którym oskarżają wokalistę o niewywiązanie się z kontraktu i zniesławienie. Organizatorzy, za odwołanie koncertów, żądają ze strony Carey zadośćuczynienia w postaci trzech milionów dolarów. Cała sprawa niebawem będzie mieć finał w sądzie.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *