Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Mariah Carey podpisała kontrakt z Live Nation Entertainment

Amerykańska diwa Mariah Carey zdecydowała się na podpisanie umowy z firmą Live Nation Entertainment. Od teraz koncern z siedzibą w Beverly Hills będzie organizować jej koncerty.

Kariera Mariah Carey wkracza na nowe tory. Już niebawem amerykańska diwa będzie mogła liczyć na jeszcze więcej koncertów, a co za tym idzie jeszcze więcej pieniędzy.

Amerykanka podpisała właśnie lukratywny kontrakt z koncernem Live Nation Entertainment, który organizował trasy koncertowe m.in. U2Madonny czy Shakiry. Szczegóły umowy są objęte tajemnicą.

Mariah Carey ma na swoim koncie ogromne sukcesy. Zdobyła 5 nagród Grammy, a jej wydawnictwa rozeszły się na świecie w ponad 200 milionach kopii. Wydała do tej pory czternaście albumów studyjnych, które przyniosły jej wiele przebojów.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.