Dział News Albumy Margaret zapowiada debiutancki longplay

Margaret zapowiada debiutancki longplay

Polska wokalistka, która szturmem podbiła zeszłoroczne listy przebojów, zapowiada swój pierwszy i długo zapowiadany krążek.

Add The Blonde – taki brzmi pierwsze długogrające wydawnictwo Margaret, czyli 23-letniej Małgorzaty Jamroży. Na płycie znajdzie się trzynaście utworów, w tym dwa dobrze już znane szerszej publiczności, czyli Wasted oraz jej pierwszy hitowy singiel Thank You Very Much. Teledysk, który wywołał spore kontrowersje, a którego reżyserem jest Chris Marrs Piliero (współpracował m.in. z Britney Spears, Ke$hą, The Black Keys czy Kelly Clarkson), pomógł utworowi podbić nie tylko polskie listy przebojów, ale również znaleźć się w zestawieniach austriackich oraz niemieckich. Przy produkcji nadchodzącego krążka, Margaret współpracowała z Joakimem Buddee, Martinem Erikssonem oraz Antem Whitingiem – znanym ze wcześniejszych kolaboracji z m.in. Pixie Lott, M.I.A., Ellą Eyre czy Johnem Newmanem.

W tworzeniu muzyki, chodzi o znalezienie wspólnego języka. Taki też znalazłam z moimi producentami. Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem – muzycznym. Tylko to się liczy. Nie wiem czy znajduje się tyle przymiotników by opisać te 13 piosenek, składających się na tę płytę. Za tymi utworami kryją się przede wszystkim emocje, a o nich ciężko pisać krótko, ciężko definiować, ciężko określać. Nie wiem również czy to pop czy jakiś inny mieszaniec. Jedna rzecz jest pewna, ten pierwszy longplay jest spełnieniem moich marzeń. Jeżeli kogoś interesuje to jak marzę, to zapraszam do godzinnego spotkania ze mną przy tej płycie.Margaret o płycie i producentach

Premierę wydawnictwa przewidziano na 26 sierpnia.

Poniżej pełna tracklista i okładka albumu.

 1. Wasted
 2. Heartbeat
 3. Broke But Happy
 4. Too Little Of Love
 5. As Good As You
 6. Tell Me How Are Ya
 7. Thank You Very Much
 8. All I Need
 9. L.O.L.
 10. I Get Along
 11. Click
 12. Getaway
 13. Dance For 2

 

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.