AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Margaret z kolejnym sukcesem w SzwecjiNajnowszy singiel Margaret dotarł do pierwszego miejsca listy iTunes w Szwecji. Jest ona pierwszą artystką z Polski, której się to udało.

Udział w Melodifestivalen może okazać się punktem zwrotnym w karierze polskiej wokalistki. Jej singiel In My Cabana znalazł się w czwórce najlepszych piosenek konkursu, dzięki czemu powalczy w koncercie drugiej szansy już 3 marca w Kristianstad. W międzyczasie, utwór odnosi spore sukcesy na szwedzkich listach przebojów – obecnie In My Cabana okupuje szczyt listy iTunes. Jest to pierwszy przypadek w historii, kiedy polski artysta znalazł się na 1. miejscu owego notowania. Również w szwedzkim Spotify piosenka cieszy się sporym zainteresowaniem.

Margaret ma szansę na reprezentowanie Szwecji w konkursie Eurowizji, który odbędzie się w Portugalii. Przypomnijmy, że artystka brała udział w polskich preselekcjach do konkursu w 2016 ze swoim singlem Cool Me Down. Zajęła wówczas 2. miejsce w głosowaniu widzów.

Tags
Show More


Related Articles

19 Comments

    1. Ale pierdzielenie. :P Żaden popularny wykonawca nie jest nigdy lubiany przez absolutnie każdego, czy to w Polsce czy zagranicą. Margaret sukcesy u nas odnosi. A w Szwecji to tylko dzięki Eurowizji cokolwiek sprzedała bo tam mają hopla na jej punkcie.

    1. Czytajcie ze zrozumieniem. Nikt z Was nie ma racji. Strona podaje oszacowane dane sprzedazy, czyli dane zblizone do prawdziwych. Nie jest to fejk, bo kiedys sam prowadzilem statystyki sprzrdazy na podstawie szacowania tej strony i moje wyniki zawsze byly bliskie tych z certyfikatów (był przyznawany pare dni przed/po tym jak wg moich obliczen singiel sprzedal jakas tam ilosc kopii w usa) tak wiec ich dane sa serio w miare spoko

  1. Margaret zadebiutowała na szwedzkim Spotify na #19 pozycji a Szwedzi biorą pod uwagę streaming i radio jako miarę sukcesu. Hejterzy mogą robić swoje a Margaret nadal będzie podbijać Szwecje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.