Dział News Albumy Nowy teledysk: Margaret - Start a Fire

Nowy teledysk: Margaret – Start a Fire

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami polska piosenkarka nagrała utwór promujący Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Czy ma szansę na dorównanie singlom Dare(Lalala) czy We Are One( Ole Ola), które promowały z kolei futbolowy mundial w tym roku?

Kawałek Start a Fire śpiewany przez Margaret jak na oficjalny hymn mundialu przystało łączy w sobie język angielski i polski. MŚ w siatkówce odbędą się po raz pierwszy w historii w Polsce w dniach 30 sierpień – 21 wrzesień, a inauguracją tego wydarzenia będzie mecz naszej męskiej reprezentacji z Serbami na Stadionie Narodowym. Tam też Margaret drugi raz (premierowo utwór zaprezentowano na żywo podczas jednego z meczy XII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie) zaśpiewa numer przed milionami widzów oglądających widowisko na całym świecie. Radiowa wersja pierwszy raz zabrzmiała w Radiu RMF FM 21 sierpnia i znacznie różni się od tej koncertowej.

Bardzo się cieszę, że dostałam taką szansę. To było dla mnie duże wyzwanie, żeby coś takiego stworzyć. To coś, czego się nie robi na co dzień. Tu najważniejsi są przede wszystkim kibice i to, żeby się dobrze bawili, żeby przez muzykę mogli dopingować. Przy tworzeniu tej piosenki myślałam przede wszystkim o kibicach, o atmosferze doskonałej zabawy i o tym, żeby piosenka zagrzewała do walki.

Start a Fire znajduje się na trackliście debiutanckiego longplaya pt. Add the Blonde, wydanego 26 sierpień 2014.

Wersja albumowa (kliknij w obrazek poniżej):

Wersja na Mistrzostwa Świata

Najnowsze wpisy

Popularne

2 KOMENTARZE

  1. plus za polską wstawkę, ale w tej piosence brakuje nieco powera, w owym utworze słyszymy dopóki płonie ogień, ta piosenka brzmi jakby właśnie się gasił i ostatkiem sił robi się wszystko, aby nie zgasł

  2. myślę że to utwór dzięki któremu Margaret powinna udowodnić że nie jest gwiazdką sezonową z wielkim ego po sukcesie 2 utworów. a wszystko zależy od tego jak ten utwór się przyjmie. życzę jej powodzenia :)
    w skali 1/10 daję 7 :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.