Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Margaret - Monkey Business

Posłuchaj w całości: Margaret – Monkey Business [ODSŁUCH]

Fani polskiej wokalistki, która kryje się pod pseudonimem Margaret, mają powód do radości. Na kilka dni przed oficjalną premierą płyty, artystka opublikowała odsłuch w serwisie TIDAL, a teraz można posłuchać go w innych platformach streamingowych. Podzielcie się z nami swoją opinią na jej temat.

Drugi studyjny krążek Margaret nosi tytuł Monkey Business. Płyta w ręce fanów trafi już 2 czerwca 2017 r. dzięki wytwórni Universal Music Polska. Na rozszerzonej wersji płyty znajdziemy 12 kompozycji, a wśród nich m.in. utwór Blue Vibes, który został nagrany na potrzeby kreskówki Smerfy oraz ostatni singiel – What You Do, do którego od razu pojawił się teledysk.

Specjalną wersję płyty będzie można zakupić już 1 czerwca w Empiku. Wydanie to będzie zawierać dodatkowe utwory, które zostały nagrane wyjątkowo w języku polskim. Dzień później ukaże się jego standardowa wersja.

W poniedziałek, 29 maja, płyta Monkey Business trafiła przedpremierowo na platformę muzyczną TIDAL. Oficjalna premiera albumu odbyła się 1 czerwca i od tego dnia można słuchać ją w każdym serwisie streamingowym.

Paweł Markiewicz
Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.